تولید 6 و چهار دهم میلیون تن محصول در منطقه ویژه خلیج فارس


تولید 6 و چهار دهم میلیون تن محصول در منطقه ویژه خلیج فارس به گزارش فاما كیش مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اظهار داشت: پارسال بیشتر از ۶.۴ میلیون تن انواع محصول در منطقه ویژه خلیج فارس تولید شد كه بیشترین آن به فولاد متعلق می باشد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، حسن خلج طهرانی اظهار نمود: تولیدات این منطقه با ورود به بازار ایران و منطقه، سهم بسزایی در به حركت درآمدن صنعت كشور ایفا می كند.
وی در مورد اسلب و آهن اسفنجی تولید شده در منطقه، بیان داشت: نزدیك به ۳.۲ میلیون تن آهن اسفنجی و ۱.۴ میلیون تن اسلب در كارخانه های فولاد هرمزگان و فولاد كاوه تولید شد این در حالی است شاهد تولید بیشتر از یك میلیون تن بیلت هم در كارخانه فولاد كاوه جنوب و فولاد جنوب بودیم.
این مقام مسئول افزود: شركت های هرمزآل و آلومینیوم المهدی بیشتر از ۱۳۰ هزار تن شمش آلومینیوم تولید كردند. همینطور در این منطقه ۹ هزار و ۱۷۰ تن هم شمش روی تولید شد.
حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در انتها صبا فولاد را تنها تولیدكننده ی بریكت گرم ایران خواند و اضافه كرد: این كارخانه كه در منطقه ویژه خلیج فارس واقع شده، پارسال ۵۰۴ هزار و ۲۴۹ تن بریكت گرم تولید كرد.
1398/03/08
11:00:07
5.0 / 5
4307
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش