یك مقام مسئول اعلام كرد؛

صنعت پرورش ماهی در قفس


صنعت پرورش ماهی در قفس به گزارش فاما كیش یك مقام مسئول اظهار داشت: هم اكنون واحد سه هزار تنی پرورش ماهی در قفس با تسهیلات بانك عامل حوزه كشاورزی در استان هرمزگان فعال گشته است.به گزارش فاما كیش به نقل از بانك عامل حوزه كشاورزی، جهان نجاتی مدیر شعب بانك عامل حوزه كشاورزی در هرمزگان اظهار داشت: ۱. ۱ درصد نقدینگی كل كشور در استان هرمزگان جذب شده است كه رقم بسیار اندكی است.
وی به نقش ویژه این بانك برای كمك به راه اندازی بخش های مختلف تولیدی چون پرورش میگو و ماهی اظهارداشت: بانك عامل حوزه كشاورزی كوشیده تا با عرضه تسهیلات ارزان تر به فعالان اقتصادی منطقه به رونق تولید میگو و ماهی و صنایع بسته بندی كمك نماید.
وی اضافه كرد: هم اكنون واحد سه هزار تنی پرورش ماهی در قفس با تسهیلات بانك عامل حوزه كشاورزی فعال شده است.
وی به مزیت های خوب كشت گلخانه ای در هرمزگان اشاره و عنوان كرد: هزینه تولید و سوخت كمتر، شدت نور بسیار مناسب، طول روز طولانی و خروجی بالای تولید همچون مزیت های تولید گلخانه ای است. برای همین ۳۶ هكتار در استان هرمزگان را تحت پوشش قرار داده ایم.
جهان نجاتی به عرضه تسهیلات بانكی برای اولین بار جهت صادرات خرمای پیارم توسط این بانك اشاره و عنوان كرد: این بانك در به روزرسانی تجهیزات صنایع تبدیلی هم گام های خوبی برداشته است.
وی با اشاره به نرخ سود پایین این بانك برای عرضه تسهیلات اظهار داشت: بیش از ۱۱۰۰ میلیارد ریال برای رونق تولید و سرمایه در گردش واحدها به ۱۱۵ واحد پرداخت تسهیلات داشته ایم.
وی از اجرای ۱۰۰ درصدی تعهدات مربوط به وام ازدواج در این استان اطلاع داد و اظهار داشت: ۱۵ میلیارد تومان وام ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است.
براساس این گزارش؛ با پرداخت تسهیلات ۲۰ میلیارد تومانی بانك عامل حوزه كشاورزی، پروژه پرورش میگو در قفس در استان هرمزگان به مساحت ۴۰۰ هكتار فعال شده كه مقرر است ۲۵۰ هكتار از ۴۰۰ هكتار زیربنای این پروژه به پرورش میگو اختصاص پیدا كند.
 

1396/10/16
18:52:44
5.0 / 5
5053
تگهای خبر: میگو , هرمزگان , پرورش , ماهی
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش