نماینده مردم هرمزگان در مجلس:

ضرورت افزایش سهمیه هرمزگان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت


ضرورت افزایش سهمیه هرمزگان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت به گزارش فاما كیش نماینده مردم هرمزگان در مجلس اظهار داشت: سهمیه ویژه ای برای هرمزگان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت اختصاص پیدا كند.


به گزارش فاما كیش به نقل از مهر، حسین هاشمی تختی اظهار داشت: بزودی ۳ آمبولانس دریایی پیشرفته با قابلیت حمل هر كدام ۴ بیمار ویژه و انتقال در شرایط بد آب و هوایی به استان هرمزگان اختصاص می یابد.

هاشمی تختی در تشریج جلسه مجمع نمایندگان استان هرمزگان با تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزارت بهداشت و درمان، اظهار نمود: یكی از جدی ترین خواسته های ما از وزارت بهداشت و درمان، تقویت نیروهای انسانی متخصص در استان از راه اختصاص سهمیه ای قابل توجه از فرایند استخدامی ۲۰ هزار نفری این وزارتخانه است. وی ادامه داد: كمبود نیروی انسانی در حوزه بهداشت و درمان استان مشهود است و ما دغدغه خود در این زمینه را به صورت ویژه از وزارت بهداشت و درمان و نهاد ریاست جمهوری تا حصول نتیجه نهایی پیگیری خواهیم كرد. نماینده مردم هرمزگان خاطرنشان كرد: از وزارت بهداشت و درمان خواسته ایم تا جذب نیروی ماندگار در استان را در این فرایند استخدامی مورد توجه ویژه قرار دهد چون كه پاره ای از استخدامی های گذشته، بعد از سپری شدن فرآیندهای جذب از استان هرمزگان درخواست انتقالی داده اند و عملاً استان گرفتار كمبود نیرو در این عرصه شده است. عضو كمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: تأمین بودجه برای تكمیل بیمارستان شریعتی بندرعباس از دیگر موضوعات مطرح در این نشست بود كه معاون وزیر بهداشت و درمان قول داد تا بزودی اعتبار ویژه ای در این زمینه اختصاص یابد. او همینطور عنوان كرد: تخصیص جدی تر اعتبارات به ساخت بیمارستان ۵۳۰ تختخوابی بندرعباس هم از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست مجمع نمایندگان استان با معاون وزیر بهداشت و درمان بود. وی در اینباره توصیح داد: كمبود تخت های بیمارستانی در هرمزگان و بویژه شهرستان بندرعباس محسوس است و معاون وزیر بهداشت و درمان قول داد تا اعتبارات ویژه ای هم به تكمیل بیمارستان ۵۳۰ تختخوابی بندرعباس اختصاص پیدا كند. نماینده بندرعباس افزود: بزودی ۳ فروند آمبولانس دریایی برای بكارگیری در محدوده جزایر هرمز و قشم اختصاص می یابد و در این زمینه مقرر شد تا كادر درمانی مورد نیاز این شناورها هم اختصاص و دوره های لازم در این زمینه را طی كنند. هاشمی تختی تصریح كرد: این شناورهای آمبولانس، ظرفیت ۴ بیمار تحت مراقبت های ویژه را دارند و در هر آب و هوایی توان انتقال بیمار را به بیمارستان هدف خواهند داشت

1398/05/03
11:19:27
5.0 / 5
4270
تگهای خبر: آب , بندرعباس , پیشرفت , تخصص
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش