نظر كلانتری درباره مدارس طبیعت كدام دیوانه ای به آنها اجازه فعالیت می دهد؟


نظر كلانتری درباره مدارس طبیعت كدام دیوانه ای به آنها اجازه فعالیت می دهد؟ به گزارش فاما كیش رئیس سازمان محیط زیست علل تعطیلی مدارس طبیعت را توضیح داد.


به گزارش فاما كیش به نقل از خبر آنلاین؛ عیسی كلانتری در این رابطه در گفتگویی با خبرآنلاین اظهار داشت: فشار زیادی روی محیط زیست است كه چرا مدارس طبیعت تعطیل شدند، در حالیكه این مدارس اصلا مجوز فعالیت نداشتند. در یك مدرسه طبیعت یك بچه ای فوت می كرد رئیس سازمان محیط زیست باید به زندان می رفت. سازمان محیط زیست دستگاه مجوز دهنده برای این مدارس نیست.
او اضافه كرد: همچنان به ما دستور داده شد كه رفتارهای انجام شده در مدارس طبیعت غیرشرعی است، مراجع می گفتند اینكه خرگوش، سگ، گربه و... جای خواهر برادر بچه ها در خانه ها حضور داشته باشند. یعنی به بچه تك فرزند به جای برادر و خواهر، خانواده ها برای آنها حیوانات مختلفی می خریدند.
كلانتری افزود: من مسئول این مورد نیستم، مراجع شرعی به ما اعتراض كنند. وزارت اطلاعات هم به پیشینه بنیان گذار این مدارس شك كرد و اعلام نمود آنها افراد توده ای هستند. كدام دیوانه ای اجازه می دهد این مدارس غیرشرعی و قانونی ادامه كار بدهند؟ ما نمی خواستیم این مسائل را باز نماییم، اما فشارها ما را مجبور كرد. سیستم صداوسیما ما در چند ماه گذشته هر هفته ۱ تا ۲ ساعت با بنیان گذاران مدارس طبیعت مصاحبه می كند و آنها از سازمان محیط زیست انتقاد می كنند. هركسی می خواهد چنین مدارسی را باز كند، مجوزش را بگیرد. این مجوز را هم افراد صاحب صلاحیت بگیرند نه افرادی كه دستگاه اطلاعاتی كشور اعلام نموده پیشینه توده ای دارند.
مشروح گفتگوی خبرآنلاین با رئیس سازمان محیط زیست را اینجا بخوانید.
۲۳۵۲۳۷


منبع:

1398/06/14
13:11:24
5.0 / 5
4716
تگهای خبر: خرید , سازمان , طبیعت , مجوز
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش