راه اندازی یك فروند شناور 60 فوتی در دریابانی جاسك


راه اندازی یك فروند شناور 60 فوتی در دریابانی جاسك فاما كیش: فرمانده مرزبانی استان هرمزگان اظهار داشت: توان و تاكتیك مرزبانی هرمزگان باید متناسب با تهدیدات به روز شود.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، سرهنگ علی اصغر خرم روی در مراسم افتتاحیه شناور نیمه سنگین 60 فوتی حیدر 8 در پایگاه دریابانی بندرعباس با اشاره به اینكه مرزهای هرمزگان دارای جایگاه ملی و بسیار مهم هستند، اظهار نمود: استان هرمزگان دارای یك هزار و ۱۰۰ كیلومتر مرز دریایی است كه با عنایت به وجود ۱۴ جزیره در این استان و بیش از ۲۴۰۰ كیلومتر نوار ساحلی، دریابانی وظیفه دارد از جزایر و سواحل حفاظت كنند.
وی با اشاره به اینكه جبران عقب ماندگی و كمبودهای تجهیزاتی در دستور كار این فرماندهی قرار گرفته است، خاطرنشان كرد: توان و تاكتیك دریابانی استان باید متناسب با تهدیدات به روز شود و بر این اساس نوسازی شناورها در مجموعه دریابانی شهرستان های مرزی هرمزگان در دستور كار است.
سرهنگ خرم روی عنوان كرد: با اجرای دقیق برنامه ها شاهد تحول اساسی در مجموعه دریابانی استان خواهیم بود و در این راستا یك فروند شناور نیمه سنگین 60 فوتی حیدر 8 در بندرعباس به آب انداخته شد و ناوگان شناوری پایگاه دریابانی جاسك افزوده خواهد شد.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در انتها به وجود تهدیداتی همچون قاچاق كالا و مواد مخدر در مرزهای دریایی هرمزگان اشاره نمود و اظهار داشت: با عنایت به شعار امسال در خصوص تولید و اشتغال مبارزه جدی با قاچاق در دستور كار دریابانی استان قرارگرفته است.
1396/10/19
23:31:28
5.0 / 5
4956
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش