مدیركل راه و شهرسازی هرمزگان:

605 واحد مسكن مهر آماده افتتاح است


605 واحد مسكن مهر آماده افتتاح است به گزارش فاما كیش مدیركل راه و شهرسازی هرمزگان از اتمام ۶۰۵ واحد مسكن مهر در سطح استان هرمزگان اطلاع داد.به گزارش فاما كیش به نقل از مهر، آرش رضایی در مورد وضعیت افتتاح پروژه های مسكن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر بیان كرد: از مجموع ۳۷ هزار و ۴۸۸ واحد مورد قرارداد با اداره كل راه و شهرسازی هرمزگان تعداد ۳۱ هزارو ۶۳۷ واحد تا كنون مورد افتتاح قرار گرفته است و تعداد ۶۰۵ واحد هم آماده افتتاح می باشد و ۵ هزار و ۲۴۶ واحد باقی می ماند كه تلاش داریم تا آخر دوره دولت دوازدهم پروژه را تكمیل و به ثمر برسانیم.
آرش رضایی با اشاره به برگزاری نشستی با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی افزود: در جلسه ای كه با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، ایشان بر فروش اقساطی واحد ها توسط بانكهای عامل تاكید نمودند و بر این مورد هم تاكید داشتند كه لازم است با افزایش همكاریهای متقابل، پرونده مسكن مهر در اسرع وقت بسته و همه واحدها تعیین تكلیف شود.
مدیركل راه و شهرسازی استان هرمزگان تصریح كرد: تمامی دستگاه های ذیربط مسكن مهر هرچه زودتر نسبت به تكمیل زیرساختها و تحویل آنها به متقاضیان اقدام نمایند.
شایان ذكر است در جلسه فوق، هركدام از ادارات مختلف به ارائه گزارشی از عملكرد خود در حوزه مسكن مهر پرداختند و وضعیت اجرایی پروژه مذكور را بررسی كردند.


منبع:

1398/07/20
19:33:00
5.0 / 5
4811
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش