رئیس مركزملی استعدادهای درخشان كشور:

انجمن اولیاء و مربیان خواهان آموزش مهارت های زندگی درمدارس باشند


انجمن اولیاء و مربیان خواهان آموزش مهارت های زندگی درمدارس باشند فاما كیش: رئیس مركزملی استعدادهای درخشان كشورمهمترین كاركرد انجمن اولیاء و مربیان را مشاركت در رشد و پرورش فرزندان به عنوان یك فرد با خصلت های انسانی و یك شهروند مسئولیت پذیر عنوان نمود.به گزارش فاما كیش به نقل از مهر، فاطمه مهاجرانی قبل از ظهر سه شنبه در جمع منتخبین انجمن اولیاء و مربیان شهر بندرعباس اظهار داشت: متاسفانه در بعضی مسائل دیدگاه های دانش آموزان با والدین درباب تحصیل تناقض هایی دیده می شود و اولیاء بدنبال تحقق آرزو ها و خواسته های خود هستند كه برگرفته از علایق و استعدادهای فرزندانشان نیست.
این مسئول افزود: فرزندان ما شاید به آنچه می خواهیم برسند ولی لذتی نخواهند برد و خوشحال از شغلی كه دارند نیستند و در نتیجه موفقیت های مطلوبی را در كسب و كار بدست نمی آورند.
مهاجرانی افزود: تحت فشار قراردادن مدرسه و فرزندان برای پیشرفت در بعد علمی، موجب می شود در آینده شهروندان تك بعدی خواهیم داشت كه مهارت های اجتماعی را فرا نگرفته اند و با معظلات بسیاری در جامعه و همین طور در اداره زندگی شخصی خود روبرو خواهیم بود.
وی اضافه كرد: انجمن های اولیاء و مربیان باید مطالبه گر در آموزه هایی نظیر تصمیم گیری جرأت مدارانه، مهارت نه، كنترل خشم، نظم، اعتماد به نفس، مهارت های اجتماعی، محیط زیست و دیگر مهارت ها باشند و تمام تمركز نباید در تربیت علمی خلاصه شود.
مهاجرانی همسویی اولیاء و مربیان مدارس در تحقق اهداف تربیتی را مهم برشمرد و اظهار داشت: انجمن با تغییر نگرش كمك نماید تا مدارس در امتداد آماده سازی بچه ها جهت زندگی آینده حركت نماید و در این زمینه مطالبه گر مدارس باشند.


منبع:

1398/07/30
19:15:45
5.0 / 5
4472
تگهای خبر: بندرعباس , پرورش , پیشرفت
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش