رئیس بسیج اساتید استان هرمزگان

دانشگاه ها مسئول عملیاتی كردن بیانیه گام دوم انقلاب هستند


دانشگاه ها مسئول عملیاتی كردن بیانیه گام دوم انقلاب هستند به گزارش فاما كیش رئیس بسیج اساتید هرمزگان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و رسالت خطیر دانشگاهها، اظهار داشت: عملیاتی كردن بیانیه گام دوم انقلاب از ماموریت های مهم و از وظایف اصلی دانشگاه ها است.به گزارش فاما كیش به نقل از مهر، دكتر احسان كامرانی در دیدار با فرمانده سپاه امام سجاد(ع)، ارائه راهكار عملی و علمیدر سند بیانیه گام دوم انقلاب را ماموریت واحد های دانشگاهی دانست و بیان داشت: به واحد های دانشگاهی در استان هرمزگان ماموریت داده شد تا نسبت به ارائه راهكار مناسب برای اجرایی كردن بیانیه گام دوم انقلاب؛ اقدام نمایند و ماحصل آنرا بعنوان نتیجه برای عملیاتی كردن به ما اعلام كنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره به اینكه دانشگاه مركز تحولات انقلابی و مغز متفكر و اندیشمند جامعه است و می تواند نقش مهمی در عملیاتی كردن شعائر انقلاب داشته باشد، اظهارداشت: این مهم جز با تشریك مساعی و تعامل با نهادهای انقلابی و اسلامی میسر نمی گردد.
رئیس بسیج اساتید استان هرمزگان، با تاكید بر آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای ورود به عرصه جامعه و حضور موثر در صحنه های انقلاب، اشاره كرد: دانشگاه آزاد اسلامی یك نهاد مردمی است كه آمادگی دارد خدمات و كمك های خودرا در چارچوب های آموزشی، پژوهشی و... در امتداد حل مشكلات و معضلات جامعه، جوانان و كشور عرضه نماید.
سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع)از آماده سازی زیر ساخت های لازم برای اجرای كنگره شهدای استان هرمزگان آگاهی داد و اظهار داشت: در این كنگره با استفاده از پتانسیل دانشگاه ها و سایر سازمان ها و ادارات استان برآنیم تا مراسمی باشكوه و در شأن شهدای عزیزمان برگزار نماییم.
در این دیدار كه هیات رئیسه دانشگاه نیز حضور داشتند با بیان گزارشی از حوزه های خود، دیدگاه های خودرا نیز درباب مسائل روز دانشگاهی عنوان كردند.


منبع:

1398/08/08
15:09:03
5.0 / 5
4441
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش