عضو كمیسیون خدمات شهری شورای شهر بندرعباس:

مدیریت بوی نامطبوع خورهای شهربندرعباس در دستور كار قرار گرفته است


مدیریت بوی نامطبوع خورهای شهربندرعباس در دستور كار قرار گرفته است به گزارش فاما كیش عضو كمیسیون خدمات شهری وبهداشت شورای شهربندرعباس اظهار داشت: بوی نامطبوع خورهای بندرعباس كه سبب نارضایتی خیلی از شهروندان شده بود با تلاش شبانه روزی در حال مدیریت است.به گزارش فاما كیش به نقل از مهر، آبتین امیری اظهار داشت: به دنبال بازدید اعضا شورای اسلامی شهربندرعباس و نشست های گوناگون با اداره آب وفاضلاب و مكاتبات صورت گرفته و با مدیریت این اداره لایروبی های حوزه های سطح شهر بندرعباس در چند مرحله فاز آغاز شد.
وی اظهار نمود: بعد از انجام اقدام بهداشتی لازم پاكسازی كامل این حوزه ها اجرایی شد كه جا دارد از همكاری اداره آب و فاضلاب استان دراین خصوص تشكر شود.
امیری بیان كرد: مهار هر نوع بوی نامطبوع حوزه های سطح شهر بواسطه لایروبی امری موقتی است و تازمانی كه بحث فاضلاب شهری، شهر بندرعباس بطور جدی و كارشناسی به جمع بندی نرسد و اجرایی شود باز شاهد بروز مشكل خواهیم بود.
وی اشاره كرد: مهمترین مانع در راه تحقق اجرای كامل طرح فاضلاب شهری در شهر بندرعباس كمبود اعتبار استانی در این خصوص است كه رفع این مشكل اراده نهادهای فرادست را می طلبد.


منبع:

1398/10/30
16:17:28
5.0 / 5
4353
تگهای خبر: آب , بندرعباس , خدمات
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش