سردار غیب پرور:

انقلاب اسلامی تنها افسانه نیست بلكه مكتبی برای آغاز بیداری است


انقلاب اسلامی تنها افسانه نیست بلكه مكتبی برای آغاز بیداری است فاما كیش: جانشین فرماندهی كل سپاه در قرارگاه مركزی امنیتی امام علی(ع) اظهار داشت: دوست و دشمن صحه می گذارند كه انقلاب اسلامی دنیا را در عرصه های سیاست و ژئوپلتیك و قدرت جهان گرفتار تغییر كرده است.به گزارش خبرگزای مهر، سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور در مراسم اربعین سیدالشهدای مقاومت، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع شهر بندرعباس، اظهار نمود: دشمن جبهه های مختلفی از قبیل جنگ اقتصادی و فرهنگی را مقابل ایران اسلامی آغاز نموده است و در این راه، حتی از خانه ها، خیابان ها و محلات متدین ما نیز چشم پوشی نكرد.
جانشین فرماندهی كل سپاه در قرارگاه مركزی امام علی (ع) با اشاره به اینكه انقلاب اسلامی تنها افسانه نیست بلكه مكتبی برای آغاز بیداری و دگرگونی در دنیا بود، عنوان كرد: انقلاب اسلامی مسیر خیلی از رفتارها در عرصه بین المللی را تغییر داد شاید پیش از اسلام نیز انقلاب هایی در دنیا مانند مكتب روسیه در سال ۱۹۱۹ اما در هر كدام از آنها خبری از خدا و دین نبود.
وی اضافه كرد: دشمن به لحاظ اقتصادی و فرهنگی فشار وارد كرد، اما به این نتیجه رسید كه در سزمین مقدس ایران اسلامی، هیچ حركت مستقیم نظامی نمی توانند انحام دهند از ین جهت، یك نطفه حرامی به نام راعش را به وجود آورد كه بلاد اسلامی را مورد هجوم قرار دهند.
جانشین فرماندهی كل سپاه در قرارگاه مركزی امنیتی امام علی (ع) عنوان كرد: دشمن داعش را در یك هزار و اندی كیلومتر آن طرف تر و در كنار مرقد عقیله بنی هاشم (س)، مستقر و شیطنت را شروع كرد و با حركت ددمنشانه و حماقت تمام، نه تنها جمعیت مسلمان كه غیر مسلمان را نیز قتل عام كردند.
سردار غیب پرور افزود: داعش زیرساخت ها را ویران و هزاران نفر را از خانه و كاشانه خود آواره كرد و این دفعه جمهوری اسلامی ایران برای این ملت های آواره، نجات بخش شد.
وی افزود: داعشیان حتی به نوامیس كشورهای تحت اشغال خود رحم نكردند و آنان را مورد تجاوز قرار دادند، بدین جهت صحنه ای دیگر برای دفاع از اسلام عزیز به وجود آمد و بچه های رهبری فرزانه انقلاب خونشان به جوش آمد و به فرماندهی یك قافله سالار، یك تندیس تمام عیار شجاعت و سنبل شجاعت دینی انقلابی به نام «حاج قاسم سلیمانی» به سمت دمشق حركت كردند.
جانشین فرماندهی كل سپاه در قرارگاه مركزی امنیتی امام علی (ع) بیان كرد: حضور در میدان نبرد با داعش صحنه سختی بود چون گروهی روی كار آمده بودند اسلام را بد معرفی می كردند و به نام دین خدا، سر می بریدند.
سردار غیب پرور همچینن اضافه كرد: داعش خون مسلمان و غیر مسلمان را به ناحق می ریخت و كارهای ناشایست داعشیان مغایر با سنت رسول گرامی اسلام (ص) بود.
وی اشاره كرد: در چنین شرایطی جنگ كار سختی بود و این جنگ در تاریخ بشریت ماندگار خواهد ماند.
جانشین فرماندهی كل سپاه در قرارگاه مركزی امام علی (ع) عنوان كرد: عرصه مبارزه اسطوره تمام عیار انقلاب، قاسم سلیمانی و فرزندان امام و ولایت تنها در سوریه نبود؛ بلكه پیش از آن نیز در لبنان و در جنگ ۳۳ روزه حضور داشتند.
غیب پرور با اشاره به اینكه آمریكایی ها در ادامه دشمنانی هایشان اشتباه بزرگ و راهبردی كردند، اظهار داشت: قاسم سلیمانی سلول سلول وجودش را وقف اسلام كرد و همه عالم سردار دل ها را بعنوان نماد مقاومت می شناسند و شهادت می دهند كه در عرصه سیاسی دانشمند صاحب نظر بودند.
وی با اشاره به اینكه سردار سلیمانی در یاری رساندن به مردم سیل زده پیشگام بودند، اظهار نمود: هنگامی كه قاسم سلیمانی به روستای سیل زده بدون آب و غذا رفتند تا هنگام رسیدن آذوقه ها آن منطقه را ترك نكرد.
جانشین فرماندهی كل سپاه در قرارگاه مركزی امام علی (ع) با اشاره به اینكه عین الاسد یك سیلی بود، اظهار داشت: حذف ترامپ قمار باز نیز انتقام خون حاج قاسم نیست؛ بلكه باید تمام نیروهای آمریكایی در شرق آسیا حذف شوند.
غیب پرور با اشاره به اینكه آمریكا سازش گر نیست و خیانت كار به تمام معناست، عنوان كرد: داعش زاییده آمریكا بود و این استكبار جهانی تنها به دنبال چپاول ثروت مردم منطقه است و شخصیت ها و نخبه های ما را ترور می كند.
وی اضافه كرد: دولت امریكا نه تنها دین را بلكه انسانیت را نمی فهمد و انقلاب اسلامی در پناه ولایت فقیه ۴۰ سال است كه در حال سیلی زدن به آمریكا هستیم.


منبع:

1398/11/27
22:39:05
5.0 / 5
4389
تگهای خبر: آب , بندرعباس , تندیس
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش