معاون آموزش و پرورش هرمزگان اعلام كرد:

آغاز رزرو اینترنتی ستاد اسكان فرهنگیان هرمزگان از 9 اسفند


آغاز رزرو اینترنتی ستاد اسكان فرهنگیان هرمزگان از 9 اسفند به گزارش فاما كیش معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز رزرو اینترنتی ستاد اسكان فرهنگیان استان هرمزگان از ۹ تا ۲۳ اسفندسال جاری اطلاع داد.به گزارش فاما كیش به نقل از مهر، مرتضی رئیسی حسن لنگی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان آغاز فعالیت ستاد اسكان فرهنگیان هرمزگان، اظهار داشت: رزرو اینترنتی ستاد اسكان فرهنگیان استان از نه اسفند ماه ۹۸ رسماً كار خویش را آغاز می كند.
وی اضافه كرد: ستاد اسكان هرمزگان با شعار كیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان فعالیت خویش را از نه اسفندماه سالجاری آغاز می كند و تا ۲۳ اسفندماه ادامه پیدا می كند.
رئیسی حسن لنگی افزود: ستاد اسكان فرهنگیان آموزش و پرورش هرمزگان برای پذیرایی از میهمانان نوروز ۹۹ تعداد ۱۹ پایگاه در مناطق مختلف استان و یك ستاد مركزی و همینطور یك دفتر رهنما در ورودی شهر بندرعباس در نظر گرفته است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش هرمزگان افزود: ستاد اسكان فرهنگیان هرمزگان با تعداد ۴۱۲ مدرسه در چارچوب سه هزار و ۴۳ كلاس درس و قریب به یك هزار نفر عوامل اجرایی، آماده پذیرایی از فرهنگیان سراسر استان های كشور می باشد.
این مسئول خاطرنشان كرد: علاوه بر كلاس های مدارس، استان هرمزگان دارای یك باشگاه فرهنگیان در بندرعباس و سه باشگاه در جزیره قشم است.
رئیسی حسن لنگی اظهار داشت: در نوروز سال قبل ستاد اسكان فرهنگیان هرمزگان پذیرای ۸۰۰ هزار نفر روز از فرهنگیان و خانواده های آنها بود كه به ترتیب جزیره زیبای قشم، ناحیه یك و ناحیه دو بندرعباس، بیشترین شهرهای میهمان پذیر استان بوده اند.

1398/11/29
14:52:35
5.0 / 5
4424
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش