معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی هرمزگان:

گرما هم مانع از افزایش مبتلایان به كرونا در هرمزگان نشد


گرما هم مانع از افزایش مبتلایان به كرونا در هرمزگان نشد به گزارش فاما كیش معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی هرمزگان اظهار داشت: در هرمزگان هوا گرم شد ولی ظاهراً كووید 19 همچنان وجود دارد و تعداد مبتلایان درحال افزایش است.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، محمود حسین پور با اشاره به اینکه به نظر می آید متأسفانه همشهریان ما موارد حفاظتی را کمتر رعایت می کنند، اضافه کرد: یکی از علل بیشتر شدن تعداد مبتلایان افزایش انجام آزمایش ها است.
حسین پور اظهار نمود: به دنبال شناسایی موارد مثبت، از اطرافیان نمونه می گیریم که عمدتاً موارد مثبت و بدون علامت را پیدا می نماییم.
وی با اشاره به اینکه مردم فقط در موارد ضروری از منزل خارج شوند و همچنان سه نکته اصلی را رعایت نمایند، تصریح کرد: استفاده از ماسک بخصوص در مکان های مسقف، رعایت فاصله اجتماعی به میزان حداقل یک و نیم تا دو متر و ضدعفونی کردن و بهداشت دست ها سه نکته کلیدی اصلی است.
حسین پور افزود: هرچند که باید به حضور ویروس کرونا عادت نماییم اما این عادت نباید منجر به بی تفاوتی ما نسبت به این ویروس خطرناک شود.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در انتها خاطرنشان کرد: از شواهد موجود مشخص است که ویروس کرونا برای مدت ها میهمان ناخوانده زندگی ما خواهد بود؛ شرایطی که ایجاب می کند با رعایت سفارش متخصصان، تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد نماییم.


منبع:

1399/03/02
11:15:22
5.0 / 5
3037
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش