دبیر ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش استان هرمزگان:

افزایش 3 درصدی دانش آموزان هرمزگانی


افزایش 3 درصدی دانش آموزان هرمزگانی به گزارش فاما كیش دبیر ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش هرمزگان اظهار داشت: پیشبینی می شود آموزش و پرورش در سال تحصیلی آینده میزبان بیشتر از ۴۲۱ هزار دانش آموز باشیم كه نسبت به سالجاری سه درصد افزایش داریم.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، احمد رحیمی پور با اشاره به اینکه افزایش جمعیت دانش آموزی را در سال تحصیلی پیشبینی می نماییم، اظهار داشت: پیشبینی افزایش سه درصدی دانش آموزان را در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ می نماییم که در این راستا تدابیر لازم جهت افزایش کلاس و مدرسه باید صورت پذیرد.
وی اضافه کرد: در سال تحصیلی جاری قریب به ۴۰۹ هزار دانش آموز در مدارس سراسر استان مشغول به تحصیل بودند که پیشبینی بیشتر از ۴۲۱ هزار دانش آموز در سال تحصیلی آینده را داریم.
رحیمی پور افزود: در جهت پیشبینی افزایش جمعیت دانش آموزی درسال تحصیلی آینده، درصدد راه اندازی ۷۰ آموزشگاه و افزایش ۲۳۳ کلاس درس را اندیشیده ایم.
دبیر ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جاری بیشتر از ۱۶ هزار و ۵۰۰ کلاس درس در هرمزگان وجود داشت که قریب به ۱۴ هزار و ۴۰۰ کلاس در مدارس دولتی و دو هزار و ۱۰۰ کلاس در مدارس غیر دولتی شکل گرفته است.

1399/03/21
20:49:23
5.0 / 5
2344
تگهای خبر: بندرعباس , پرورش , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش