فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی:

سارق ۱۵ تن مواد معدنی دستگیر شد


سارق ۱۵ تن مواد معدنی دستگیر شد فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی پلیس پیشگیری، از دستگیری سارق 15 تن سنگ آهن اسفنجی به ارزش یك میلیارد و 500 میلیون ریال در بندر شهید رجایی استان هرمزگان آگاهی داد.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، جعفر اطمانی گفت: در امتداد برقراری نظم و امنیت و جلوگیری از هرگونه سرقت در سطح حوزه استحفاظی، مأموران یگان حفاظت بندر شهید رجایی حین گشت زنی و کنترل خودرو ها در سطح بندر به یک دستگاه کشنده حامل دو پاکت فلزی مخصوص حمل مواد معدنی، مشکوک و دستور توقف را برای رسیدگی صادر می کنند.
وی اضافه کرد: راننده خودرو بدون توجه به اخطار مأموران به سرعت از محل متواری می شود. بدین جهت کارکنان یگان حفاظت مبادرت به تعقیب خودروی فراری می کنند و در مدت کوتاهی موفق می شوند خودرو را توقیف و راننده را دستگیر کنند.
اطمانی افزود: در بازرسی به عمل آمده از محموله، مقدار تقریبی ۱۵ تن مواد معدنی از نوع سنگ آهن اسفنجی (بریکت) مسروقه کشف شد.
وی با اعلان اینکه بعد از بررسی های اولیه مشخص شد محموله مورد نظر فاقد هر گونه اسناد و مدارک مثبته گمرکی و متعلق به یکی از شرکت های فعال در زمینه صادرات است، اظهار داشت: ارزش مواد معدنی مکشوفه بنا به اظهار نظر کارشناسان گمرک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اعلان اینکه در این راستا پرونده ای تشکیل و به همراه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارجاع شد، اشاره کرد: مأموران یگان های حفاظت با هوشیاری و دقت نظر هرچه تمام بمنظور ایجاد محیط امن اقتصادی به صورت شبانه روزی مشغول حفاظت و تامین امنیت در بنادر هستند و اجازه هیچ گونه تخلف و یا سرقت را به افراد سودجو نخواهند داد.

1399/05/26
14:19:09
5.0 / 5
2348
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش