معاون اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان:

استعلام حراستی و حضور بازنشستگان در هیئت فوتبال هرمزگان در حال انجام می باشد


استعلام حراستی و حضور بازنشستگان در هیئت فوتبال هرمزگان در حال انجام می باشد فاما كیش: هرمزگان معاون ورزشی اداره كل ورزش و جوانان استان هرمزگان به تشریح جزئیات بررسی صلاحیت داوطلبین ریاست هیئت فوتبال استان هرمزگان پرداخت.مظفر خادمی در گفت و گو با ایسنا، درباب بررسی داوطلبین تصدی رئیاست هیئت فوتبال استان هرمزگان، اضافه کرد: خوشبختانه تمامی مراحل انتخابات هیئت فوتبال استان هرمزگان به خوبی در حال انجام و از نام نویسی تا بررسی در کمیته سه نفره امور در راه قانونی پیش می رود.

وی با اعلان اینکه بعد از نام نویسی شش نامزد در انتخابات هیئت فوتبال استان هرمزگان، اشاره کرد: در کمیته سه نفره ای که نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان هم حضور دارد شرایط داوطلبین از بعد فنی، مدیریتی و حراستی مورد بررسی قرار گرفت.

خادمی افزود: مراحل استعلام حراستی در حال انجام می باشد و هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم و به محض ارسال آن نیز به صورت شفاف اعلام خواهیم کرد.

وی درباب موضوع حضور یا عدم حضور بازنشستگان در انتخابات هیئت فوتبال استان هرمزگان، افزود: متأسفانه یکی از موضوعاتی که در کمیته سه نفره مطرح و هنوز به جواب درستی نرسیده ایم همین موضوع است.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اعلان اینکه در اولین مرحله از وزارت ورزش و جوانان استعلام مورد نظر صورت گرفت، عنوان کرد: در این استعلام به صراحت اعلام گردید که بحث حضور بازنشستگان در انتخابات هیئت های ورزشی نیز منتفی مگر شروط سه گانه را داشته باشد.

خادمی با اشاره به اینکه از طرفی اساسنامه فدراسیون فوتبال با سایر فدراسیون های ورزشی متفاوت می باشد، اشاره کرد: در همین خصوص مکاتبه ای با فدراسیون فوتبال صورت گرفت که به صراحت پاسخی به استعلام مان ارائه نشد و بنا بر این مکاتبه جدیدی با علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان انجام دادیم و در انتظار پاسخ آن هستیم تا تصمیم گیری کامل و دقیقی را انجام دهیم.

وی در آخر اظهار داشت: تمامی علاقه مندان به فوتبال در استان هرمزگان یقین داشته باشند که تمامی روند بررسی نیز به صورت شفاف اعلام خواهد شد و در موعد مقرر تمامی بررسی ها انجام و به اطلاع عموم مردم خواهیم رساند.

منبع:

1399/06/19
13:26:00
5.0 / 5
1580
تگهای خبر: دریا , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش