رویداد ایدینو در بندرعباس برگزار شد


رویداد ایدینو در بندرعباس برگزار شد هرمزگان دبیر اجرایی رویداد ایدینو اظهار داشت: رویداد ایدینو با همکاری مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار گردید.دکتر رضا افضلی پور در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: از ۱۵ مرداد فراخوان شرکت در رویداد ایدینو بعنوان یک رویداد کشوری مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با هدف حل مساله و کارآفرینی در حیطه کویید ۱۹ و فرصتی برای افراد خلاق که ایده، محصولات و خدمات و چشم اندازهای خویش را در حیطه کویید ۱۹ جهت عرضه به داوران منتشر گردید.

وی در مورد محورهای این رویداد بیان نمود: رسانه و کووید۱۹، تکنولوژی نانو و کووید۱۹، مسائل روانی و اجتماعی کووید۱۹، روش های پیشگیری و کنترل کووید۱۹، مدیریت بیمارستان در همه گیری کووید۱۹، روش های درمانی کووید۱۹(داروها)، روش های تشخیص کووید۱۹(کیت های تشخیصی)، فناوری سلامت دیجیتال و مدیریت کووید ۱۹، مدبربت بحران و الگوی مدیریتی موفق در همه گیری کووید ۱۹، بیماریابی، رهگیری و مراقب سلامت در منزل بیماران مبتلا به کووید۱۹ از محورهای این رویداد بودند.

افضلی پور اضافه کرد: در این رویداد برای شرکت کنندگان از تاریخ ۱۵ مرداد تا ۱۵ شهریور و همینطور با در نظر گرفتن ۵ روز تمدید، مهلت ارسال ایده ها در نظر گرفته شد که در انتها مجموع ۶۰ ایده از اساتید و متخصصین و دانشجویان و فارغ التحصیلان دریافت شد.

دبیر اجرایی رویداد ایدینو افزود: مرحله پیش داوری در تاریخ ۲۰ شهریور داوران این رویداد برگزار شد که در نهایت ۶ ایده از اساتید و ۱۴ ایده دانشجویی و در مجموع ۲۰ ایده به مرحله نهایی راه یافتند. مرحله پایانی در تاریخ ۲۲ شهریور از راه فضای مجازی( اسکای روم) جهت عرضه شرکت کنندگان برگزار شد.

افضلی پور اظهار داشت: داوری نهایی در برج علم و فناوری هرمز برگزار شد که در آن عرضه دهندگان ایده مدت ۶ دقیقه به عرضه ایده پرداختند، همینطور مدت ۴ دقیقه اساتید به طرح سوالات پرداختند.

وی در انتها اظهار داشت: در نهایت ۳ ایده دانشجویی و ۳ ایده اساتید برگزیده رویداد و جوایز نقدی به این تیم ها اهداشد. همینطور لازم به ذکر است دانشگاه علوم پزشکی از تیم های برتر این رویداد جهت به اجرا در آوردن ایده های خود حمایت می کند.

به گزارش فاما کیش به نقل از ایسنا، در گروه اساتید و متخصصین به ترتیب نفرات اول تا سوم آقایان ابراهیم کوهکن با عنوان ایده( امحا پس مانده ناشی از تزریق واکسن کرونا)، علیرضا پویه با عنوان ایده (هرمزپی) و محمد حیدری با عنوان ایده (هوم یار) و همینطور در گروه دانشجویان و فارغ التحصیلان به ترتیب نفرات اول تا سوم خانم مهشید زارعی با عنوان ایده ( ماسک نانو ساخته شده با اکسید گرافن و نانو الیاف نقره به همراه چسب منتول برای کاهش میزان گرمای بوجود آمده در ماسک و حس شادابی)، آقایان فرهاد ریاضی با عنوان ایده( پلت فرم حقیقت نگاری نخلستان) و علیرضا سلمانی با عنوان ایده( مراقبت از جنین و مادر) ایده های برگزیده رویداد ایدینو شدند.


1400/06/23
22:08:46
5.0 / 5
255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش