رئیس اوقاف و امور خیریه میناب خبرداد:

وقف ۷۰۰ متر مربع زمین در شهرستان میناب


وقف ۷۰۰ متر مربع زمین در شهرستان میناب رییس اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب اظهار داشت: خیر مینابی 700 متر مربع زمین در شهرستان میناب را برای راه اندازی مسجد و کمک به تحصیل و ازدواج جوانان وقف کرد.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، مصطفی محب زاده با اشاره به وقف ۲ قطعه زمین در شهرستان میناب، اظهار نمود: ۲ قطعه زمین ازطریق یک خیر اهل هشتنبدی این شهرستان، به ارزش تقریبی ۱۰ میلیاردریال وقف ازدواج و تحصیل جوانان شد.
وی اظهار داشت: مساحت تقریبی این زمین ها به حدود ۷۰۰ متر مربع می رسد که این وقف هم در هفته وقف توسط محمد اخلاصی ثبت گردید.
رئیس اوقاف و امور خیریه میناب اشاره کرد: ۲۰۰ متر زمین تجاری برای کمک هزینه ازدواج، هزینه تحصیل جوانان و هزینه های جاری مسجد و همین طور ۵۰۰ متر با نیت ساخت مسجد در هشتبندی وقف شده است.
محب زاده افزود: ورود به عرصه های نوین وقف همچون ضرورت های امروز است و باید برمبنای نیاز روز و باتوجه به تغییر سبک زندگی، نوع وقف ها به روز باشد.
رئیس اوقاف و امور خیریه میناب گفت: این ۲ قطعه زمین تنها وقف های انجام شده در دهه وقف امسال هستند و در حال حاضر تعداد موقوفه های شهرستان یک هزار و ۳۴۱ موقوفه است.

1400/07/26
08:56:28
5.0 / 5
290
تگهای خبر: احداث , دریا , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش