نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

مسئولین از ورزش بانوان حمایت جدی کنند


مسئولین از ورزش بانوان حمایت جدی کنند به گزارش فاما کیش، هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اظهار داشت: خوشبختانه ورزش بانوان سیر خوبی به خود گرفته است و اعتقاد دارم بانوان هرمزگان نقش خویش را در حوزه ورزش کشود ثابت خواهند کرد.حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان و تشکل های جوانان، با اعلان اینکه از دوران کودکی به ورزش علاقمند بودم، اظهارداشت: مهم ترین دغدغه حضرت آقا (مدظله العالی) و بنده، نسل جوان و بالندگی آن هاست چونکه اعتقاد دارم هیچ موضوعی پر اهمیت تر از جوانان به ویژه در زمینه گام دوم انقلاب وجود ندارد.

وی، با اشاره به این که امیدوار هستم در دولت جدید بتوانیم قسمتی از خلاء استان در زمینه زیرساختی ورزش را پر نماییم، عنوان کرد: خیلی از استانها در زمینه زیرساختی جلوتر از هرمزگان هستند و هرمزگان نیازمند تلاش مضاعف برای جبران این کمبود است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اشاره کرد: قسمتی از مسئولیت های اجتماعی باید به حوزه ورزش و جوانان تخصیصی یابد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده، با اشاره به اهمیت گسترش سازمان های مردم نهاد در زمینه جوانان، ابراز کرد: ظرفیت برای جوانان و کار جوانان بسیار فراوان است که باید نهایت استفاده را از آن برد که این مهم بوسیله گسترش، شناسایی و احصاء سازمان های مردم نهاد محقق می شود.

وی با با اعلان اینکه در زمینه سمن ها نباید تنها به ثبت و آثار بسنده شود، اشاره کرد: باید به سمن های ثبت شده نظارت شود و حمایت و ساماندهی لازم این حوزه در دستور کار باشد تا اثر بخشی مورد نظر محقق شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان افزود: سمن ها باید جریان بالنده و پرنشاط در استان هرمزگان را گسترش دهند که امری بسیار باارزش است.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به ایجاد توازن میان حوزه ورزش و جوانان، تشریح کرد: باید در امتداد برقراری توازن میان حوزه ورزش و جوانان خلاء های موجود را پر کرد.

وی با اعلان اینکه استانهای جنوبی مهد ورزش هستند، عنوان کرد: استان هرمزگان باید بتواند خودرا به سطح استانهای جنوبی و همجوار برساند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به این که هرمزگان ظرفیت بالقوه ای در زمینه ورزش های رزمی دارد، اشاره کرد: اگر در زمینه ورزش های رزمی سرمایه گذاری صورت گیرد، هرمزگان در سطح بین المللی حرفی برای گفتن خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به اهمیت قدردانی از پیشکسوتان ورزش، ابراز کرد: اگر خدای ناکرده پیشکسوتان را فراموش نماییم به حوزه ورزش لطمه وارد می شود.

وی اشاره کرد: همیشه اعتقاد دارم که تلفیقی از پیشکسوتان و جوانان می تواند آینده ورزش استان را شکل دهند، چونکه معتقدم این ۲ مکمل یکدیگر هستند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، ضمن تاکید بر پشتیبانی از ورزش بانوان استان هرمزگان، اظهار داشت: خوشبختانه ورزش بانوان سیر خوبی به خود گرفته است و اعتقاد دارم بانوان هرمزگان نقش خودرا در زمینه ورزش کشود ثابت خواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده، با اشاره به اهمیت ترویج و تقویت ورزش های زورخانه ای، تشریح کرد: ورزش های زورخانه ای برای تقویت روحیه جوانمردی و جوانی مورد حمایت قرار گیرند.

منبع:

1401/05/25
10:15:06
5.0 / 5
326
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش