نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس:

با خاطیان حادثه تیراندازی جاده بستک برخورد شود


با خاطیان حادثه تیراندازی جاده بستک برخورد شود به گزارش فاما کیش، هرمزگان نماینده مردم غرب هرمزگان اظهار داشت: دستگاههای مسؤول موظفند تا ابعاد قضیه را روشن و با هر کسی در هر جایگاهی که این قصور را انجام داده، برخورد قاطع کنند و از مردم دادخواهی و عذرخواهی شود.به گزارش فاما کیش به نقل از ایسنا و به نقل از دفتر نماینده مردم غرب هرمزگان، احمد جباری ظهر امروز(پنجم دی ماه) اظهار داشت: حادثه روز گذشته برای یک خانواده اهل بستک در جاده بستک - لاور میستان و فوت یک دختر ۱۲ ساله در جریان تیراندازی پلیس به خودروی حامل یک خانواده در این محور، مایه ناراحتی و اندوه فراوان مردم این شهرستان شده است.

وی اضافه کرد: باید انجام هرگونه ایست و بازرسی در جاده ها با رعایت حرمت مردم و با خودروی پلیس و لباس رسمی پلیس باشد تا مردم از دیدن پلیس احساس امنیت کنند، در ماجرای اخیر خودرویی که قصد توقف ماشین ها و ایست و بازرسی در جاده را داشته، خودروی شخصی و عناصر آن با لباس شخصی بوده اند.

به گفته نماینده مردم بندرلنگه، بستک، کیش و پارسیان، دستگاههای مسؤول موظفند تا ابعاد قضیه را روشن و با هر کسی در هر جایگاهی که این قصور را انجام داده، برخورد قاطع کنند و از مردم دادخواهی و عذرخواهی شود.

مهندس احمد جباری خواهان روشن شدن دقیق ابعاد این رخداد و اعلام نتایج آن به مردم شد و تاکید کرد: بستک عزادار دختر ۱۲ ساله معصومی است که متأسفانه جان خودرا در این حادثه از دست داده و باید همه در قبال جان تک تک عناصر جامعه، خودرا مسؤول بدانیم و فرهنگ عذرخواهی و پاسخگو بودن در همه دستگاهها جریان داشته باشد و اینکه تقصیر را گردن مردم بیاندازیم و خودرا مبرا از ایراد و اشکال بدانیم، درست نیست.

وی اظهار داشت: مشابه این رخدادها در گذشته نیز وجود داشته و متأسفانه اصلاحی در رفتار با مردم صورت نگرفته است که اگر گرفته بود، امروز عزادار این دختر معصوم نبودیم.

نماینده مردم غرب هرمزگان ضمن تسلیت این رخداد به همه همشهریان عزیز در بستک و خانواده "اعتباری"، تاکید کرد: این مساله را بوسیله مراجع عالی پیگیری و طرح سوال از وزیر کشور را نیز دراین زمینه در دستور کار دارد.
منبع:

1401/10/07
09:16:18
5.0 / 5
313
تگهای خبر: كیش , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش