مراسم اهداء ۶۵۰ سری جهیزیه در هرمزگان برگزار شد


مراسم اهداء ۶۵۰ سری جهیزیه در هرمزگان برگزار شد به گزارش فاما کیش، هرمزگان مراسم اهداء ۶۵۰ سری جهیزیه و ۱۵ هزار بسته کمک معیشتی با حمایت بسیج سازندگی هرمزگان برگزار گردید.سرهنگ یاسین باوقار بامداد امروز (۲۴ اسفندماه) با اشاره به این که هر سری جهیزیه به ارزش ۳۰ میلیون تومان به زوج های جوان استان اهدا شد، اشاره کرد: در این مراسم ۱۰۰ زوج جوان بصورت حضوری جهیزیه خویش را دریافت نمودند.

مسئول بسیج سازندگی هرمزگان با اشاره به این که امروز همینطور ۱۵ هزار بسته معیشتی هم به اقشار ضعیف و نیازمند اهدا شد، اشاره کرد: ارزش هر بسته کمک معیشتی دو میلیون تومان است.

سرهنگ باوقار با اعلان اینکه از شروع سال تابحال هم ۷۰۰ هزار بسته معیشتی و ۱۶۰۰ سری جهیزیه در استان توزیع شده است، افزود: با کمک نیروی دریایی سپاه و قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه تابحال ۱۰ هزار و ۷۸۰ سری جهیزیه در استان تهیه شده است.

وی با اشاره به این که ازدواج یکی از مقدس ترین و مهم ترین قراردادهای بین جوانان است، عنوان کرد: مأموریت اصلی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، تأمین و حفظ امنیت پایدار می باشد و در کنار آن محرومیت زدایی یکی دیگر از وظایف سپاه است.

باوقار با اشاره به این که ازدواج آسان یکی از عرصه های محرومیت زدایی است، اظهار داشت: هدف از تهیه جهیزیه در درجه اول ازدواج آسان و در مرحله بعدی راه اندازی باردیگر کارخانه های تولید لوازم خانگی است که غیر فعال شده اند.

مسئول بسیج سازندگی هرمزگان با اعلان اینکه تمام جهیزیه های آماده شده از لوازم ایرانی است که با سفارش به کارخانه های غیر فعال تهیه شده است، افزود: از شروع سال تابحال ۱۶۰۰ سری جهیزیه و ۷۰۰ هزار بسته معیشتی در استان تهیه و توزیع شده است.

وی با اشاره به این که در دو سال قبل ۵۱۰۰ سری جهیزیه تهیه و بین زوج های جوان توزیع شده است، اشاره کرد: از شروع شیوع ویروس کرونا تابحال هم یک و نیم میلیون بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان استان توزیع شده است.
1401/12/24
13:38:16
5.0 / 5
196
تگهای خبر: دریا , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش