مشاور عالی استاندار هرمزگان:

جام فوتبال محلات، ورزش هرمزگان را متحول خواهد کرد


جام فوتبال محلات، ورزش هرمزگان را متحول خواهد کرد به گزارش فاما کیش، هرمزگان مشاور عالی استاندار هرمزگان در امور ورزش و جوانان اظهار داشت: ورزش استان با هماهنگی همه دستگاهها و دست اندرکاران خصوصاً اداره کل ورزش و جوانان و پیشکسوتان هر رشته مورد حمایت  ویژه قرار خواهد گرفت.عباس سرخاب در نشستی خبری درباب برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال محلات بندرعباس، اضافه کرد: برای توسعه ورزش پایدار استان، و ایجاد نشاط اجتماعی در شهرهای استان، استاندار هرمزگان ماموریت ویژه ای به عنوان مشاور عالی ورزش به بنده سپرده اند و باتوجه به اینکه در جامعه امروزی برای رسیدن به توسعه پایدار، محله به عنوان بنیادی ترین عنصر شهری و حلقه واسط بین شهر و شهروندان، نقش به سزایی دارد و با طراحی نظام توسعه ورزش، در شهر بندرعباس و با محوریت ورزش محلات، درصدد هستیم که استعداد های ناب ورزشی استان را شناسایی و به جامعه ورزش کشور و منطقه معرفی نماییم.

مشاور عالی استاندار در امور ورزش و جوانان بیان کرد: در نخستین گام جهت انجام این ماموریت مهم و با هماهنگی مدیرکل ورزش استان، برنامه ویژه ای جهت سازماندهی ورزش محلات تهیه کرده ایم و جام محلات شروع راهی است که ورزش استان را متحول خواهدنمود.

وی اظهار داشت: این سازماندهی با ورزش فوتبال شروع شده و در آینده با تمامی رشته های مستعد و با هدایت بزرگان آن رشته و هیات ورزشی ادامه پیدا می کند.

سرخاب اضافه کزد: ورزش استان با هماهنگی همه دستگاهها و دست اندرکاران خصوصاً اداره کل ورزش و جوانان و پیشکسوتان هر رشته مورد حمایت ویژه قرار خواهد گرفت.

مشاور عالی استاندار در امور ورزش و جوانان با اشاره به این که راه قهرمانی از زمینهای خاکی محلات می گذرد و این مسیر با تشکیل آکادمی مثل آکادمی فوتبال و سایر رشته های هموار تر می شود، اشاره کرد: با نشستی که با استاندار داشتم، وی بر تشکیل آکادمی فوتبال، تاکید ویژه داشت که مقدمات آن فراهم گشته است و با مجموعه آکادمی حرفه ای فوتبال مسیر شکوفایی ورزش استان هموار تر خواهد شد.

سرخاب بیان کرد: بنده به عنوان پیشکسوت ورزش در این راه نیاز به دست دوستی همه دلسوزان به ورزش خصوصاً مدیران صنایع، جهت حرفه ای نمودن ورزش فوتبال پایه برای ارتقای سطح فوتبال استان و همین طور حضور حداکثری بازیکنان بومی در لیگ های معتر و مهم کشور دارم.

مشاور عالی ورزش و جوانان استاندار هرمزگان با اشاره به این که فردی ورزشی هستم و اصلا نمی دانم سیاست چیست، اشاره کرد: فردی هستم که فقط به فکر رشد ورزش هستم و پیشنهاد مشاور استاندار را هم بنا بر این پذیرفتم و اگر کمی بوی سیاسی بودن در آن احساس کنم یقینا کنار خواهم کشید.

وی با اعلان اینکه اگر صنایع استان که وظیفه مسئولیت اجتماعی آنها حکم می کند به ورزش کمک کنند اما کمکی نکردند یقینا کمک ها و حامیان مالی خارج از استان خواهم آورد، عنوان کرد: هم اکنون نیاز به حمایت رسانه های هرمزگان دارم و از همه شما خبرنگاران می خواهم که به کمک ما بیاید و هر جا احساس کردید که عباس سرخاب به مسئولیت خود به خوبی عمل نمی کند او را زیر سوال ببرید و اجازه ندهید که تنها فقط نام مشاور ورزشی استاندار را یدک بکشد.
1402/03/04
12:41:43
5.0 / 5
272
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش